Garanti Oto Ekspertiz
BAYİLİK
Biz Garanti Oto Ekspertiz (G/O/E) olarak iki türlü bayilik vermekteyiz. Dileyen herkes DynoTR markalı oto ekspertiz cihazlarımızı satın alıp, kendi isimleri ve markaları ile hizmet sunabilirler. Bunun dışında, G/O/E markası ile hizmet sunmak isteyen müşterilerimiz, marka hakları saklı kalmak sureti ile, belli bir lisans ücreti ödeyerek G/O/E markası ile işyeri açabilirler.
G/O/E markası ile işyeri açmanızın faydaları

Garanti Oto Ekspertiz web sitesi, SEO çalışmaları, reklam tanıtım faaliyetleri vbi gibi tüm marka bazlı kurumsal faaliyetlerden otomatik ve ücretsiz biçimde faydalanmış olursunuz. Garanti Oto Ekspertiz web sitelerinde "Şubelerimiz" bölümünde adınız görünür, arayanlar müşteriler, en yakın bayimize yönlendirilecektir. İş alma potansiyeliniz daha yüksek olacaktır.G/O/E markası ile işyeri nasıl açabilirsiniz ?

İki farklı yöntemle G/O/E markasını kullanabilirsiniz. Marka kullanım sözleşmesine kısaca Franchise denmektedir.

1. Peşin Satın alma modeli ile,
2. Banka kredisi/ipotek teminatı ile vadeli olarak,

Peşin satın alma modelimizde kısa vadeler mümkündür. Kesin fiyatlandırma görüşme neticesinde belirlenmektedir. %50 oranında avans sabit ve standart'tır.
Vadeli satın alma modeli ile çalışmak isterseniz, gayrimenkul ipotek garantisi talep edilecektir. Kesin onaylama bankamızın onaylamasına bağlıdır.

Vadeli alım metodu ile satın almayı tercih etmeniz durumunda, aylık cüzi ödemeler ile yeni işyerinizi çok az bir sermaye ile açabilirsiniz.

Tüm seçenekler hakkında detaylı bilgi için lütfen bizi arayın, görüşelim.

 
BÜLTEN SERVİSİ

E-posta adresinizi girin, özel ekspertiz kampanyalarından ilk siz haberdar olun !

e-posta adresiniz


ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma

Cumartesi
Pazar
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00

09:30 - 19:00
09:30 - 19:00
ÖDEME SEÇENEKLERİ

İş yerimizde kullanabileceğiniz
kredi kartları ;