Garanti Oto Ekspertiz
HAKKIMIZDA
Firmamız araç alırken yanılmayı zaman kaybını ve Araçlara değerinden fazla fiyat ödememeniz için kurulmuş bir ekspertiz otomotiv firmasıdır. Araçların ekspertizi yapılırken aynı zamanda ön muayene işlemleri de gerçekleşmiş olur.

Konusunda uzman ekibimiz ve son teknoloji cihazlar ile her marka araca sorunsuz %100 doğrulukta ekspertiz hizmeti yapılmakta ve bu işlemler raporlar halinde müşterilerimize sunulmaktadır.

Firmamız, 1999 yılından beri otomotiv Sektöründe faaliyet gösteren, tecrübemiz doğrultusunda Oto ekspertiz alanındaki perakende boşluğu 2009 yılında fark ederek ekspertiz hizmetini profesyonel anlamda ve tamamen bağımsız bir yapıda tüketicilerin hizmetine sunan tam teşekküllü Profesyonel bir kuruluştur.

MİSYON & VİZYON
Misyonumuz ; Araç alım-satım sürecinde tüketicilere (araç alan ve satan kişilere) alım-satım işlemi sırasında yardımcı olmak, aracın durumunu belirlemede uzmanlığımızı sunmak, satış sonrasında oluşabilecek olumsuzlukları, maddi kayıpları alıcı açısından engelleyebilmek, satıcının, aracı ile ilgili bilmediği bir sorundan kaynaklı olarak alıcı ile satış sonrasında istenmeyen polemikler yaşaması riskini ortadan kaldırabilmektir.

Vizyonumuz ; Otomotiv/ekspertiz hizmetleri alanında markamızı ön plana çıkartmak, uygun fiyat ve kaliteli hizmet ilkesi ile müşterilerimize hizmet etmek, haydalı olabilmektir.

ÇEVRE VE KALİTE POLİTİKAMIZ
Biz, Garanti Oto Ekspertiz olarak, çevremize duyarlıyız ve kalitemizden asla ödün vermemek için, çevre ve kalite politikamızı, güncel yasal mevzuatlar ve kalite standartlarına göre sürekli revize etmekteyiz. Bu amaçla, çevre ve kalite politikamızı ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 kalite standartlarına göre uygulamaktayız.

Kalitemiz;
- Ekspertiz hizmetlerimiz daimi olarak teknik standartlara göre yapılmaktadır ve hiçbir zaman farklılık içermez
- Ekspertiz hizmetlerimiz daima dosyalanarak kayıt altına alınır, bu kayıtlara müşterimizin erişebilmesi için güvenli kanallar oluşturulur
- Kalite kontrol cihazlarımız belli aralıklarla periyodik kontrollerden geçirilir

Çevre politikamız;
- Test cihazlarımız çevreye zarar vermeyecek ekipmanlardan üretilmektedir.
- Test çalışmalarında çevreye zararlı atıklar (yağ vb gibi) min. düzeylerdedir ve doğaya karışmaması için tarafımızca tedbirler alınmaktadır
- Çalışanlarımız, işyerlerimizin çevreye, doğal yaşama (sokak hayvanlarına) zarar vermemesi konusunda sürekli eğitimden geçirilmektedir

Garanti Oto Ekspertiz, mevcut tüm şubeleri ile, yukarıda belirtilen kalite ve çevre politikası kurallarını uygulamaktadır.


İLKELERİMİZ
Tarafsızlık -- Yansız ve tarafsız çalışıyoruz
Bağımsızlık -- Otomotiv/galeriler ile herhangi bir bağımız yok
Doğruluk, Dürüstlük -- Asla yalan-yanlış bilgi vermeyeceğiz
Kaliteli hizmet -- Her zaman kaliteli hizmet sunacağız
Uygun fiyat -- Asla aşırı yüksek fiyat politikası gütmeyeceğiz

 
BÜLTEN SERVİSİ

E-posta adresinizi girin, özel ekspertiz kampanyalarından ilk siz haberdar olun !

e-posta adresiniz


ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma

Cumartesi
Pazar
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00

09:30 - 19:00
09:30 - 19:00
ÖDEME SEÇENEKLERİ

İş yerimizde kullanabileceğiniz
kredi kartları ;