Garanti Oto Ekspertiz

Mobil Oto Ekspertiz


Tel: 90 (216) 474 52 00 - 474 52 02 /
Gsm: (0532) 543 8 111
E-posta: info@garantiotoekspertiz.com


Hemen Ara | Randevu Al | Whatsapp

MOBİL (GEZİCİ) EKSPERTİZ PAKETLERİMİZ
Fiyatlarımız bölgelere göre değişkenlik gösterebilir...
SONUCU NE ZAMAN GÖREBİLİRİM ?
Ekspertiz çalışmasını bitirdikten sonra, sonuç raporu derhal hazırlanır. Ekspertiz çalışmasını takip eden 1-2 saat içinde rapor Internet sitemize yerleştirilir, tarafınıza e-posta ile gönderilir, ardından telefon ile sizi arayarak, raporunuzun hazır olduğu ve bakabileceğiniz belirtilir. Dilerseniz telefonda uzman ekibimiz ekspertiz ile ilgili teknik detayları size sözlü olarak da anlatıp, izah edebilirler.
STANDART MOBİL EKSPERTİZ 250. TL 
LUX SEGMENT MOBİL EKSPERTİZ 350. TL 
İSTANBUL veya ANKARA 'dan yeni bir araba satın alacaksınız, fakat siz başka bir şehirdesiniz. Arabayı kontrol etmek için bir seyahat size hem zaman kaybettirecek, hem büyük masraf yaratacak. Sonuçta arabayı beğenmeme ihtimaliniz de var tabii ki. Peki ne yapabilirsiniz ?

Mobil Oto Ekspertiz hizmetimiz, sizi boş yere yolculuk yapmaktan, sonu belirsiz büyük masraflara girmekten kurtarıyor. Çok az bir maliyetle aracın durumunu öğrenmenize imkan tanıyor. Sadece 200. TL maliyetle, hiç zaman kaybetmeden, koltuğunuzdan bile kalkmadan talimat veriyorsunuz, biz gidip aracı inceliyor, aracın değerini belirliyor ve size bildiriyoruz.

Mobil Oto Ekspertiz


Mobil oto ekspertiz hizmetimiz ile zamanınızdan ve extra harcamalarınızdan tasarruf edebilirsiniz. Oto ekspertiz firmamız sektörde lider firmadır. Tüm işlemlerimiz garantili ve yüzde yüz doğruluk oranı ile yapılmaktadır. Mobil oto ekspertiz ikinci el araç alırken aracın kontrollerini yaptırırken zaman kaybetmezsiniz.

Bu hizmetimiz ile bizler direk aracın yanına kadar giderek gereken tüm testleri yerinde yaparak sonuçları sizlere rapor şeklinde sunmaktayız. Mobil oto ekspertiz ile ikinci el araç alırken içiniz rahat şekilde satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Günümüz yaşam şartlarında zamanımız oldukça kıymetlidir. Kullanılmış araç almak için önceleri günler ve çok uzun saatler alan kontroller yapılıyordu. İnternetin gelişmesi otomotiv sektöründe var olan bu boşluğun doldurulması için mobil oto ekspertiz hizmetini sunmuştur.

Mobil Oto Expertiz Raporu


Üstelik birde beğendiğiniz araç ile aynı şehirde yaşamıyorsanız işler daha zor hale geliyordu. Bu hizmet ağımız ile birlikte sizin yerinize beğendiğiniz aracın tüm kontrollerini yaparak sonuçları rapor şeklinde sizlere ulaştırmaktayız. Sizlerde raporların durumuna göre araca değerinden fazla para ödemeden sadece satın almak için zaman harcamış oluyorsunuz. Mobil oto expertiz olarak tam garantili hizmetler sunmaktayız. Kontrollerimizin %80 kadarı teknolojik cihazlar tarafından yapılmaktadır. Uzman personel kontrolü ile de garantili hale gelmektedir. İkinci el sektöründe var olan hızlı büyüme büyük dolandırıcılık ve sorunları da beraberinde getirmektedir. Bu durumda dürüst ve güvenilir alım satım yapmak büyük risk haline gelmektedir. Mobil oto ekspertiz işlemleri ile araçlarda var olan hasar ve arıza durumları tespit edilmektedir. Bu sektörde var olan büyük bir boşluğu dolduran mobil oto ekspertiz hizmetinden yararlanmak randevunuzu alıp ödemeyi yaparak hayalini kurduğunuz araca huzur içinde kavuşmanın rahatlığını yaşarsınız. Sizler için oluşturulmuş farklı paket seçenekleri seçebilirken mobil oto ekspertiz paketinde var olan tüm test işlemlerini uygun fiyatlara yaptırarak ileride oluşacak olumsuzlukların önüne geçmiş olursunuz. Garanti mobil oto ekspertiz olarak firma kuruluş amacımız ikinci el araçların değerinden fiyatlardan satılmasıdır. Böylelikle araçlara değerinden fazla para ödememiş olursunuz.

Mobil oto ekspertiz hizmetinden yararlanmadan araç satın almak oldukça risklidir. Bu riski almak demek birikimlerinizi çöpe atmanız demektir. Bütçenize uygun olduğu için tercih ettiğiniz ikinci el araçları garantili ve %100 doğruluk oranı ile tüm özelliklerini bilerek almanız gönül rahatlığı ile otomobilinize kullanmanıza yardımcı olur. Mobil oto ekspertiz ile uygun fiyatlara expertiz yaptırmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Oturduğunuz koltuktan bile kalkmadan almayı düşündüğünüz aracın yanına giderek incelemeler yaparak sizlere sonuçları bildirmekteyiz. Mail aracılığı ile detaylı raporları gönderdikten sonra satın alma konusunda daha kesin karar verebilirsiniz.

Mobil oto ekspertiz, mobil oto expertiz, mobil oto ekspertiz istanbul, mobil ekspertiz, mobil oto ekspertiz ankara, mobil araç ekspertiz, online oto ekspertiz

Kaporta ve
Boya Testi
Tavan, Ön kaput, çamurluklar, direkler, kapılar, bagaj kapağı, paneller, şase, podya, maşpiyer, bagaj
Motor Mekanik
Kontrolleri
Fren hidroliği, radyatör, kayışlar, turbo, yağ sızdırmazlığı, motor elektrik tesisatı, bilgisayarlı arıza tespit cihazıyla kontrol
Mekanik Alt
Kontroller
Yaylar, aks körükleri, fren, rot, diferansiyel, şanzuman, debriyaj, davlumbaz, amortisör kontrolü
Araç içi, dışı
elektronik
Ön panel, klima, döşemeler, aynalar, silecekler, sinyaller, farlar, camlar, fren lambaları, plakalar,teyp, emniyet kemerleri, koltuklar
Test Sürüşü &
Performans
Rot kontrolleri, sağ-sol çekme, fren, otomatik ise vites geçiş, debriyaj kavrama, çekiş gücü, el freni, yokuş kalkış, otomatik park sistemi, park sensörü, ön/arka takım sesleri
Hasar kaydı
Tespit
Hasar Kaydı Sorgulama, Haciz Rehin Sorgulama, Trafik Ceza Sorgulama, OGS Borcu ve Vergi Borç Sorgulama, Şasi numarası kontrolü
Sonuç raporu &
Garantiler
Yapılan tüm işlemlerin raporları, bulunan sorunlar tek tek gösterilir. Gerek duyulan noktalarda fotoğraflar çekilerek rapora eklenir.Dosya halinde müşteriye sunulur.

 
BÜLTEN SERVİSİ

E-posta adresinizi girin, özel ekspertiz kampanyalarından ilk siz haberdar olun !

e-posta adresiniz


ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma

Cumartesi
Pazar
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00

09:30 - 19:00
09:30 - 19:00
ÖDEME SEÇENEKLERİ

İş yerimizde kullanabileceğiniz
kredi kartları ;